Godkjente el-entreprenører for Leder For Sikkerhet (LFS) - Oslo og Viken

Dersom du trenger ü kontakte godkjente el-entreprenører for LFS, sü finner du oversikt og kontaktinformasjon under. VÌr oppmerksom pü at denne informasjonen kun gjelder arbeid som utføres i Oslo og Viken.

Grave/heise-entreprenør kan velge fritt fra listen under dersom jobben de skal gjøre mü vurderes eller følges opp av en godkjent eller utpekt Leder For Sikkerhet.

Oppdraget blir da en avtale mellom grave/heise-entreprenør og den valgte el-entreprenøren direkte.

Energianlegg AS

(Oslo, Asker, BĂŚrum og Romerike)

  • John Bakken: 952 29 155, john.bakken@energianlegg.no

  • Kenneth Friberg: 913 58 488, kenneth.friberg@energianlegg.no

  • Kjetil Olsen: 991 52 716, kjetil.olsen@energianlegg.no

Omexom Norge

(Oslo, Romerike, Østfold og Follo)

Laje Entreprenør AS

(Romerike)

Laugstol AS

(Asker, BĂŚrum, Oslo, Romerike og Follo)

LYN Elektro AS

(Østfold og Follo)

Nett Partner Drift AS

(Oslo, Asker, BÌrum, Romerike, Oslo og Østfold)

  • Avd. Oslo, Hans-C Westbye: 402 27 514, hans.christian.westbye@nettpartner.no

  • Avd. Hadeland, Henning B. Eriksen: 902 86 071, henning.eriksen@nettpartner.no

  • Avd. Buskerud, Reidar SkjersĂĽker: 909 15 642, reidar.skjersaker@nettpartner.no

  • Avd. Østfold, May-Britt KvĂŚrner: 480 81 418, may-britt.kvaerner@nettpartner.no.

Nett-Tjenester AS

(Østfold og Follo er 1. prioritet)

Nettservice Drammen

(Asker, BĂŚrum, eventuelt Oslo)

  • Truls Haugseth: 414 82 559, truls.haugseth@nettservice.no

  • Tommy Dahl: 992 13 072, tommy.dahl@nettservice.no

Nettservice Hadeland AS

(Romerike, Oslo, Asker og BĂŚrum)

  • Vidar Langseth: 915 92 922, vidar.langseth@nettservice.no

  • Vidar Woldengen: 995 59 310, vidar.woldengen@nettservice.no

Viken Energimontasje

(Follo, Østfold, Oslo, Asker og BÌrum er 1. prioritet)

Hvis du ønsker listen over godkjente el-entreprenører for LFS i PDF-format, kan du finne det her.